KPOSND_logo
picture_SND

18 Nov 2020

Novembrové stretnutie členov KPO SND 19. november 2020

Pridal ostertagova

Oznamujeme členom KPO SND, že novembrové stretnutie sa s povolením DK Kramáre

bude konať  19. novembra (štvrtok) 2020 o 16. hodine

teda v pôvodne plánovanom termíne v Dome kultúry Kramáre.

Počet účastníkov je obmedzený na 50 osôb,

 

Stretnutie sa koná podľa  zmien platných od 16. novembra 2020: Otvárajú sa prevádzky divadelných, hudobných, filmových a iných umeleckých predstavení:

Musí byť  zabezpečené fixné upevnenie miest na sedenie, alebo sa na ne bude vzťahovať limit 1 osoba na 15 metrov štvorcových – prosím sadať tak ako budú rozmiestnené stoličky, nepremiestňovať, neposúvať!

povolené sú len predstavenia so sediacim obecenstvom, pričom sedenie môže byť zabezpečené v každom druhom rade alebo šachovnicovo;

zakázaná je konzumácia nápojov alebo jedál;

organizátor musí pred začiatkom odmerať telesnú teplotu účinkujúcich a nepovoliť vstup, ak majú teplotu vyššiu ako 37,2°

dezinfekcia rúk, platí povinnosť nosiť rúško v interiéri,

Do sály je vstup v poradí ako prichádzate – rezervácia miesta  pre osobu, ktorá nie je ešte fyzicky prítomná na mieste nie je možná!

Keď sa naplní počet 50, vstup ďalším osobám nebude umožnený.

Okrem zaujímavého a poučného programu si členovia budú môcť na stretnutí objednať publikáciu Allie Christy Varkondovej Spoza roztrhnutej opony, ktorá vyšla pri príležitosti 100. výročia SND a 30. výročia KPO SND – vhodný darček pod stromček.

O možnosti konania stretnutia rozhodlo vedenie DK Kramáre iba dnes, preto oznam uverejňujeme až teraz. Prosím, informujte členov, s ktorými ste v kontakte.

 

 

 

.reto oznam jeP. S

Leave a Reply

Message: